Türkiye'de Siyaset / CUMHURİYET BİR SEVDADIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdoğan'ın kızlı-erkekli ev açıklamaları Nazlı Ilıcak'ı bile utandırdı. - Validen Skandal Açıklama

2 posters

Erdoğan'ın kızlı-erkekli ev açıklamaları Nazlı Ilıcak'ı bile utandırdı. - Validen Skandal Açıklama Empty Erdoğan'ın kızlı-erkekli ev açıklamaları Nazlı Ilıcak'ı bile utandırdı. - Validen Skandal Açıklama

Mesaj tarafından bardo Çarş. Kas. 06, 2013 4:03 am

Erdoğan'ın "kızlı-erkekli evlere denetim yapacakları" yönündeki skandal açıklamalarına yandaş yazarlardan Nazlı Ilıcak bile tepki gösterdi. Ilıcak, Buradan oy gelecekse gelmesin. Ben göğsümü gere gere Erdoğan'a oy verdim dedim. Şimdi hakikaten utanıyorum" dedi.

(soL - Haber Merkezi) Başbakan Erdoğan'ın "Kız ve erkeklerin aynı evlerde kaldığı ihbarlarını bir kenara atamayız. Valiliklerimizle, emniyet teşkilatımızla bu tür ihbarları değerlendirip, üzerine gidiyoruz" sözleri halkın büyük tepkisini çekerken, yandaş kalemlerden Nazlı Ilıcak, "Bu tavır ne demokrat, ne muhafazakar bir tavırdır. Evlere müdahale edildiğini hiç görmedim. Şiddetle kınıyorum. Buradan oy gelecekse gelmesin. Ben göğsümü gere gere Erdoğan'a oy verdim dedim. Şimdi hakikaten utanıyorum" dedi.

AKP'nin Osmanlı özlemi ve gerici adımları iyice çığrından çıktı. Erdoğan'ın skandal kızlı-erkekli ev açıklamalarını buyruk sayan Adana Valisi, gerekenleri yapacaklarını açıkladı.

Erdoğan'ın skandal sözlerinin ardından Adana Valisi'nden kızlı-erkekli ev açıklaması geldi. Adana Valisi, hiçbir yasal düzenleme olmayan bir konuda "Başbakan'ın sözleri bizim için talimat" dedi.

DHA'da yer alan habere göre, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Başbakan Erdoğan'ın kız ve erkek öğrencilerin aynı evde kalmasıyla ilgili açıklamasının kendileri için talimat olduğunu ve gereğinin yapılacağını belirtti.
bardo
bardo

Erdoğan'ın kızlı-erkekli ev açıklamaları Nazlı Ilıcak'ı bile utandırdı. - Validen Skandal Açıklama Empty Geri: Erdoğan'ın kızlı-erkekli ev açıklamaları Nazlı Ilıcak'ı bile utandırdı. - Validen Skandal Açıklama

Mesaj tarafından exelans Çarş. Kas. 06, 2013 4:28 am

valinin yaptığı tam anlamıyla yalakalık, derdi göze girip ileride bir bakanlık falan almak heralde, koskoca vali olmuş hala puan toplama peşinde, bunların bu hareketlerinden nasıl vali olduğu anlaşılıyor, gene birilierinin gözüne girip oralara gelmiş. Yoksa biraz kendine güvenip bir kişilk ortaya koyup açıklmalar yapardı.
exelans
exelans

- Similar topics