Türkiye'de Siyaset / CUMHURİYET BİR SEVDADIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kızlı Erkekli Evlerde Ne Yapılıyor?

2 posters

Kızlı Erkekli Evlerde Ne Yapılıyor? Empty Kızlı Erkekli Evlerde Ne Yapılıyor?

Mesaj tarafından Thema Perş. Kas. 07, 2013 5:45 am

merak ediyorum hükümet daha neler sıralayacak bu konuda.
bu evlerde fuhuş yapılıyor denecek adar ileri gidildi, binevi bu evleri genel ev gibi olmakla suçladılar, burası neye döndü dediler.
Yetmedi terör odakları bu evlerden çıkıyor dendi. Devlet düşmanı ilan edilipi teröristlikle suçlandılar.
az geldi bu evlerdeki gençler nikah dışı ilişkiden dolayı çocukları olunca ailelelerinden gizli aldırıyorlar dendi, yani çocuk aldırmakla suçlandılar
bu evlerde yaşayanlar ilerisi için tehlike arz ediyor dendi, toplum ahlaını tehdit etmekle suçlandılar.

İleride dahada artacaktır bu yaratıcılıklar.

Asıl merak ettiğimse
Ya Polis evi bastiginda iceridekiler " biz imam nikahliyiz " derse ne olacak ? Malum kendi cevresi iki üc kadini evlere kapatip " Imam nikahli karimiz " diye yutturuyor. Ne yapacaklar yani , nikahi kiyan Imamimi arayacaklar. Bu durumda Istanbulda koca bir semt "kuma " larla doldurulmusken, biz sikayet etsek Polis orayada ugrarmi ? Malum orayada giren cikan belli degil.

Thema
Thema

Kızlı Erkekli Evlerde Ne Yapılıyor? Empty Geri: Kızlı Erkekli Evlerde Ne Yapılıyor?

Mesaj tarafından sulaklı Perş. Kas. 07, 2013 6:44 am

benim bildiğim makarna yapılıyor, öyle duvar delmeye falan rastlamadım
sulaklı
sulaklı

- Similar topics