Türkiye'de Siyaset / CUMHURİYET BİR SEVDADIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu

Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu Empty Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu

Mesaj tarafından lapinio Çarş. Kas. 06, 2013 5:32 am

Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu

Cadılar bayramında Lil' Kim'e büründü

Her hareketi olay yaratan ünlü şarkıcı Miley Cyrus çarşamba günü ( 30 Kasım ) sosyal medya twitter hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaştığı bir fotoğrafla yine dikkatleri üstünde topladı.

Amerikalı rap müzik sanatçısı ve oyuncu Lil' Kim'in 1999 yılında Mtv Video Müzik Ödülleri töreninde giydiği bir elbiseyi Cadılar Bayramı kostümü olarak giyen şarkıcı, bu haliyle çektirdiği bir fotoğrafı twitter üzerinden hayranlarının beğenisine sundu.

Mor bir peruk takan 20 yaşındaki şarkıcı sol göğsünü de aynı Lil' Kim gibi açıkta bıraktı.

Miley Cyrus, "Eski hayatımda o olduğumu düşünüyorum. İçimde bir Lil' Kim olduğuna inanıyorum" dedi ve ekledi "O beni mutlu ediyor... Onu çok seviyorum" diyerek Lil Kim'e olan hayranlığını dile getirdi.
lapinio
lapinio

Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu Empty Geri: Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu

Mesaj tarafından lapinio Çarş. Kas. 06, 2013 5:33 am

lapinio demiş ki:Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu
Miley Cyrus Bu Kez Kıyafetiyle Olay Oldu Files.php?file=miley_cyrus_hallowen_costume_mnst_663667234
Cadılar bayramında Lil' Kim'e büründü

Her hareketi olay yaratan ünlü şarkıcı Miley Cyrus çarşamba günü ( 30 Kasım ) sosyal medya twitter hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaştığı bir fotoğrafla yine dikkatleri üstünde topladı.

Amerikalı rap müzik sanatçısı ve oyuncu Lil' Kim'in 1999 yılında Mtv Video Müzik Ödülleri töreninde giydiği bir elbiseyi Cadılar Bayramı kostümü olarak giyen şarkıcı, bu haliyle çektirdiği bir fotoğrafı twitter üzerinden hayranlarının beğenisine sundu.

Mor bir peruk takan 20 yaşındaki şarkıcı sol göğsünü de aynı Lil' Kim gibi açıkta bıraktı.

Miley Cyrus, "Eski hayatımda o olduğumu düşünüyorum. İçimde bir Lil' Kim olduğuna inanıyorum" dedi ve ekledi "O beni mutlu ediyor... Onu çok seviyorum" diyerek Lil Kim'e olan hayranlığını dile getirdi.
lapinio
lapinio

- Similar topics