Türkiye'de Siyaset / CUMHURİYET BİR SEVDADIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akın Altan: Ece'yle Ayrılmamızın Bengü ile Bir Alakası Yok

Akın Altan: Ece'yle Ayrılmamızın Bengü ile Bir Alakası Yok Empty Akın Altan: Ece'yle Ayrılmamızın Bengü ile Bir Alakası Yok

Mesaj tarafından serinses Çarş. Kas. 20, 2013 6:51 am

ızın Bengü ile bir alakası yok." dedi.

Üniversite Öğrencilerine İngilizce Eğitiminde Büyük Fırsat
Müjde! Artık İnglizceyi Ana Diliniz Gibi Konuşun. Nasıl Mı?

Tuncer Öztarhan ile boşandıktan sonra birçok isimle aşk yaşayan Ece Erken, geçtiğimiz yıllarda Davut Güloğlu ile evliliğin eşiğinden dönmüştü.

AKIN ALTAN'LA İLİŞKİSİ DE HÜSRANLA SONUÇLANDI

Ünlü sunucu yaz başında ise Bengü'nün 5 yıllık ilişkisinden sonra ayrıldığı Akın Altan'la aşk yaşamaya başladı. Bu sürede güzel popçu için de ağır sözler sarf eden Ece Erken, 5 gün önce sevgilisi tarafından terk edildi. Kulaktan kulağa yayılan haberlere göre ünlü sunucu, Akın Altan'ı düzenli bir işi olmadığı için terk etti.
Akın Altan: Ece'yle Ayrılmamızın Bengü ile Bir Alakası Yok Simdi-ece-yarali-5325165_3084_b
"BÖYLE BİR YORUM YAPMADIM"

Ece Erken, bu sözlerinin basına yansıması üzerine de her zamanki gibi hemen çark edip "Böyle bir yorum yapmadım" dedi.

"KİMSEYE HESAP VERECEK DEĞİLİM"

İlişkisini Bengü'yü unutamadığı için bitirdiği söylenen Altan ise şunları söyledi: "Hiçbir ilişkimin arkasından konuşmam. Ece ile ayrılığımızın da Bengü ile ilgisi yok. Para ve iş konusuna gelince de; bunun hesabını kimseye verecek değilim. Yatırım yapan; paramı kazanan bir iş adamıyım, beni tanıyan herkes de bunu bilir."

serinses
serinses